В Чемпіонаті світу під Києвом українські лицарі перемогли 29 країн

253114 ПЕРЕГЛЯДІВ

16-19 травня 2019 року в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») відбувся Чемпіонат світу з середньовічного бою «IMCF World Championship 2019» (в рамках Фестивалю середньовічного бою). Понад 1000 бійців з близько 30 країн світу зустрілися на ристалищі, аби показати свої звитяги та в запеклих боях вибороти титул чемпіонів світу. Цей захід зібрав тисячі глядачів, 55 бійців з усієї України у складі національної збірної та дві сотні для участі в позазалікових бугуртах – групових боях «стінка на стінку». Національна збірна України здобула велику кількість перемог, а також посіла перше місце в загальнокомандному заліку, випередивши близько 30 країн світу.

Вперше за всю історію середньовічного бою Чемпіонат світу пройшов в Україні. Співорганізатором заходу є Міжнародна Федерація Середньовічного Бою (International Medieval Combat Federation, далі – IMCF). Чемпіонат проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

На офіційному відкритті змагань, що відбулось в четвер, 16 травня, о 12:30, з привітальним словом від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова виступив заступник міністра Ярослав Войтович. «Вшановуючи епоху, візьмемо собі за взірець ідеальність образу лицаря: постава, одяг, фізична сила, вправність, доблесть – усе те, що сьогодні асоціюється із героїкою спортивної боротьби. Виринаючи з тисячоліть та утвердившись сьогодні, ваші змагання означаться в нашому житті осмисленим спадкоємним долученням до вічних сенсів буття», – йдеться у вітанні Міністра.

Президент Всеукраїнської федерації середньовічного бою, Володимир Янченко, на відкритті Чемпіонату сказав: «Хочу нагадати історію нашого Древнього Києва, якому більше 1500 років.  За своїм впливом на розуми людства, на людську цивілізацію він стоїть в одному ряду з такими величними містами, як Древній Рим, Вавилон, Єрусалим, Константинополь. Ви знаходитесь в місці, де відтворюється Древній Київ в масштабі 1:1 згідно з тих наукових знань, які існують сьогодні. І я, дорогі гості, дорогі спортсмени, хочу вас попросити: коли завершиться Чемпіонат, розкажіть у всіх своїх країнах про нашу державу, про наш народ та наш величний Київ.»

У Чемпіонаті взяли участь збірні команди з: Австралії, Австрії, Англії, Аргентини, Бельгії, Бермудських островів, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Квебеку, Китаю, Люксембургу, Мексики, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Уельсу, України, Фінляндії, Франції, Швеції, Шотландії.

Учасники змагань були вдягнені в важкі металеві лицарські обладунки часів Середньовіччя, і воювали справжньою середньовічною зброєю – мечами, фальшіонами, алебардами, що зроблені у відповідності до історичних зразків.

Одночасно на декількох майданчиках проходили групові бої в чоловічій та жіночій категоріях, одиночні бої в дисциплінах «Щит та меч», «Довгий меч», «Древкова зброя».

18 і 19 травня на «Горіховому полі» Дитинця Древнього Києва проходили дитячі поєдинки в м’якому обладунку у версії «Софт».

В перервах між боями проходила інтерактивна розважальна програма з конкурсами, іграми, запальними хороводами, танцювальними флеш-мобами.

Кожного вечора з 19:00 на Дитинці Древнього Києва проходили бугурти – масові середньовічні баталії, а також відбувалася стрілянина з требушету палаючими ядрами. В суботу, 18 травня, гостей вразив не тільки наймасовіший бугурт, а й феєрична нічна програма з фаєр-шоу, феєрверком та музично-розважальною програмою.

Крім того гостям додали незабутніх вражень шедеври дерев’яного зодчества, що відтворені в Древньому Києві, древньослов’янський колорит і незабутня атмосфера Середньовіччя.

В неділю, 19 травня, відбулось урочисте нагородження переможців Чемпіонату, на якому заступник Міністра молоді та спорту УкраїниМикола Даневич привітав національну збірну.

Щиро вітаємо переможців у дисциплінах:

16 х 16:

1 місце - Україна

2 місце - Польща

3 місце - Данія
10 х 10:

1 місце - Україна

2 місце - Польща

3 місце – Австрія

5 х 5:

1 місце - Україна

2 місце - Польща

3 місце – Фінляндія

3 х 3:

1 місце - Фінляндія

2 місце - Україна

3 місце – Англія

Щит та меч , чоловіки:

1 місце - Польща

2 місце - Україна

3 місце - Австрія

Щит та меч , жінки:

1 місце - Молдова

2 місце - Україна

3 місце - Англія

Довгий меч , чоловіки:

1 місце - Польща

2 місце - Австрія

3 місце – Іспанія

Довгий меч , жінки:

1 місце - Ірландія

2 місце - Швеція

3 місце - Квебек

Древкова зброя , чоловіки:

1 місце - Україна

2 місце - Англія

3 місце – Люксембург

Древкова зброя , жінки:

1 місце - Ірландія

2 місце - Квебек

3 місце – Молдова

 

Таким чином, вже третій рік поспіль Збірна України залишає за собою титул чемпіонів світу в загальнокомандному заліку.

Але наші українські бійці-спортсмени не довго спочиватимуть на лаврах, оскільки мають тренуватися, аби найкращим чином виступити на Чемпіонаті України з середньовічного бою «Зов Героїв», що відбудеться в «Парку Київська Русь» 20-22 вересня цього року, та вибороти право відстоювати честь України на Чемпіонаті світу з середньовічного бою, що пройде наступного року в Іспанії.

 

Теги: чемпіонат світу з середньовічного бою,чемпіонат світу,середньовічний бій,Київська Русь,збірна україни,історій

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео