ЖК NEBO : найбільший медіа фасад в Україні відкрили у Дніпрі

231791 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпро отримало нову незвичайну візитівку: нею став ЖК NEBO. Медіафасад на ЖК NEBO, що виріс просто у центрі обласного центру, вражає та підкорює серця дніпрян завдяки своєму яскравому вигляду. Хоча Дніпро багатий на привабливі об’єкти, що можуть стати його головною окрасою, більшості з них бракує якоїсь родзинки. На відміну від сірих та одноманітних кольорів більшості новобудов, ЖК NEBO має надзвичайно незвичайну та оригінальну рису, яка привнесе загальний фон міста більше барв і настрою. Так була створена ідея розміщення медіафасаду на ЖК NEBO.

ЖК NEBO

ЖК NEBO : презентація найбільшого медіафасаду в Україні


28 грудня відбулася урочиста подія презентації нового медіафасаду ЖК NEBO, яку провела компанія DM GROUP. Він представляє собою величезний екран загальною площею 4 400 кв.метрів. Для його створення використали 20 тисяч керованих медійних модулів, 4,5 тисяч м алюмінієвого профілю, 16 кілометрів різноманітних кабелів. Для монтажу екрану знадобилося 1200 ручних пайок та 185 000 автоматичних. Загалом розробка цього проекту зайняла майже 1,5 роки. Протягом цього періоду виконали велику кількість робіт – від ручних пайок до монтажу величезного обладнання. Зараз процес будівництва ЖК NEBO перебуває на фінішній прямій, а сам екран вже вмонтований на скляній частині фасаду. Хоча медіафасад має чималі розміри, він не буде заважати дніпрянам, які проживають у багатоповерхівках. Для цього були продумані усі можливі дрібниці проекту. Зокрема, залежно від часу яскравість екрану може регулюватися та зменшуватися.

ЖК NEBO

ЖК NEBO : ідея для проєкту


Юлія Школьнікова, управляюча партнерка компанії DM GROUP, поділилася, звідки взялася ідея створення медіафасаду. У ЖК NEBO її вирішили реалізувати після того, як схожі екрани з’явилися у комплексі «Новодворянський». Саме тоді у компанії відбулися обговорення, яким чином цю ідею можна реалізувати для фасадної системи. Допомогли спеціалісти з компанії «Алюсвітло», яка на чолі з керівником взялася за втілення цієї нової ідеї.

«Всім відомо, що об'єкт дістався DM GROUP в недобудованому стані. Інвестори прийняли рішення вдихнути життя в сіре місто, заставлене недобудовами, які дістались йому після кризи», — додав куратор проєкту ЖК NEBO Дмитро Русанов.

Перебуваючи на чолі реалізації проєкту, Юлія Школьнікова повідомила, що 28 грудня, коли запустили медіафасад на ЖК NEBO, жителям міста показали презентацію. Її завдання – продемонструвати, на що здатний екран. Тепер він транслюватиме приємні відео на новорічну тематику, які не міститимуть реклами та подібного контенту. Для творців медіафасаду було дуже важливо відкрити його до Нового Року, тому наразі дніпряни зможуть побачити на ньому новорічні ролики. Надалі, після свят, екран транслюватиме відео на різноманітні теми, у тому числі містяни та гості Дніпра зможуть помилуватися пейзажами – з Набережної, Фестивального причалу та інших визначних місць мегаполісу.

«Ми раді, що встигли завершити проєкт до Нового року і саме зараз, в таку сіру й похмуру погоду на набережній з'явиться щось яскраве, що буде надихати кожного перехожого», — додала Юлія Школьнікова.


ЖК NEBO : думка жителів Дніпра


Дніпряни, що побували на презентації медіафасаду ЖК NEBO не приховують подиву. Це й не дивно, адже такої інсталяції в місті ще не було. Всі в один голос кажуть, що з задоволенням будуть насолоджуватись його роботою, тим паче новорічні картинки підіймають всім настрій. До того ж побачити медіаекран на ЖК NEBO можна побачити й з лівого, й з правого берега міста.

«Мені дуже подобається, у кожному місті має бути своя родзинка, от і у Дніпрі з'явилась», — розповідає мешканець Дніпра Геннадій.

Дніпрянин Олександр Васільєв теж не приховує емоцій радості: «На мою думку, це відкриття має дуже велике значення для нашого міста, тому що зараз ми бачимо дуже великий розвиток в усіх напрямках, будується багато домівок, тому для мене це позитивна подія. Його мабуть буде видно з будь-якої точки міста і ти одразу будеш бачити, що це найбільший медіафасад в місті, а коли будеш поряд з ним знаходитись, будеш відчувати гордість за своє місто».

«Як на мене це дуже крута ідея, зайві вогні місту не завадять, до того ж в нічний час це виглядає дуже гарно, і як на мене це дуже класно», — ділиться враженнями дніпрянка Бідняк Марія.

Сповнена новорічним настроєм й Аліна Гаврилко, каже, фасад ще більше змушує її посміхатись: «Я вважаю, що це якась прикраса міста, що воно сяє і люди дивлячись на цю прикрасу можуть посміхнутись і побачити атмосферу якоїсь казки і чогось загадкового».

Планується, що фасад працювати з неділі по четвер із заходу сонця до 22-ї години, а в п'ятницю та суботу до 23-ої.

Відділ продажу ЖК NEBO - +38 067 523 00 01 - Пн-Пт 9:00 – 18:00

DM GROUP – забудовник, який виконає повний цикл робіт. DM GROUP займається усіма процесами від початку до фінального продажу та передачі будівлі до експлуатації.
Формування земельної ділянки, будівництво, експлуатація нерухомості — все це входить в спектр послуг компанії. Через свою широкопрофільність DM GROUP вже не перший рік очолює топ лідерів ринку будівельних компаній.

Що наразі представляє актив фірми?

Багатоповерхівки, які знаходяться в експлуатації. Архітектурні проєкти, створені за авторськими замовленнями. Техніки будівництва, які дозволяють поєднувати передові технології з нестандартними дизайнерськими рішеннями. І, крім того, в будівлях встановлюються екологічні інженерні, енергоопалювальні та водоочисні системи.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео