D1: Справа Стерненка

19468 ПЕРЕГЛЯДІВ

4 березня 2021 р. Відбувся телеміст Київ – Дніпро – Одеса. Ток-шоу під назвою «Справа Стерненка»

Гостями Київської студії були:

• Голова Всеукраїнської профспілки юристів – Вадим Чорний;

• Перший заступник голови комісії Київської міської ради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції, депутат фракції
«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» - Віталій Нестор

• Правозахисник – Едуард Багіров;

• Медіа експерт – Владислав Василь;

• Журналіст, блогер – Сергій Іщенко;

• Член Громадської Ради при Дарницькій РДА двох скликань з 2015 по 2019 рік. Член Громадської Ради при КМДА з 2017 по теперішній час, Засновник ГО "Спілка споживачів комунальних послуг" – Олег Попенко;

• Співзасновниця Міжнародного Громадського Об'єднання Учасників Бойових Дій "Незламні", волонтерка – Світлана Олішевська;

• Ветеран АТО, громадський активіст – Анатолій Фатєєв;

• Боєць батальйону “Донбас” – Олександр Молостов;

• Громадський активіст – Олександр Кульчицький;

• Підприємець – Роман Шимолюк.

Дніпро – ведуча – Тетяна Лебідь
 
Включення з Одеси – громадський активіст Олег Михайлик.

В ефірі розглядали такі питання:

• Справа Стерненко. Політика чи кримінал?

• Стерненко – майбутній лідер проукраїнських сил, чи символ боротьби за справедливість?

• Резонансна справа, яку веде одіозний суддя.

• Чи є в Україні незалежні суди?

• Справедливий суд, чи реванш проросійських сил?

• Чи варто президенту Зеленському бути осторонь справи Стерненко?

• Якщо Україну не розхитали проросійські ЗМІ, то це зроблять проукраїнські акції протесту?

• Акції протесту чи є в них сенс?

Ще років 2-3 тому, якщо ви не цікавились політикою та громадським активізмом, навряд чи ви чули це імя. Сьогодні - про справу Стерненка неможливо не знати.

Гості та ведучі нашого ток шоу висловлювали думки з цього приводу. От що наприклад говорила Тетяна Лебідь про акції в підтримку Сергія:
«Думки стосовно цієї справи дуже розділилися, на фоні економічних проблем і пандемії, Україна раптом охоплена мітингами, при чому дуже організованими. Коли лише за подію одного Сергія Стерненко, молодь виходить в усіх містах, ми розуміємо, що на сьогодні, цією молоддю, хтось керує. Звичайно патріоти…Хоча це поняття зараз дуже нівелюється. Дніпро дуже радикально ставиться до цієї події та здебільшого дуже негативно, хоча дійсно, на мітинги теж виходили»


На противагу Тетяні Олександр Кульчицький не згоден щодо керованості акцій. На його думку, в них не вистачає організації.
«У вівторок 23 числа, організація була нульова, до речі можна побачити як сильно відрізняються мітинги 23 і 27. 23 були зіткнення, бо це була абсолютно спонтанна акція, у суботу все пройшло більш спокійно. Справа не лише в Сергії, мітинг був під гаслами «Волю всім політичним в’язням»


Точилися суперечки й що до статусу Стерненка, не всі з гостей бачать в ньому політ в'язня.
«Ми з вами, тут в студії робимо зі Стерненка великого патріота, давайте не будемо з нього робити великого політичного діяча.» - сказав Олег Попенко.


Найголовніше завдання нашого ток-шоу було знайти причини такого резонансу, і чому сьогодні вулиці українських міст наповнилися протестувальниками.


Віталій Нестор зауважив:


«На сьогодні немає, об’єктивної правової сторони по тому злочину, за який засудили Стерненка до позбавлення волі.»


Тож стає зрозумілим що річ не тільки в Стерненко, його справа то можливо остання крапля якої не вистачало, щоб громадськість обурилася корумпованою судовою системою.
Гості наших студій підтвердили цю тезу:
«Я вже понад 30 років присутній на судових засіданнях, розумію, що в нас суди незалежні… незалежні від законів» Едуард Багіров.
Думку правозахисника підтримав Голова всеукраїнської профспілки юристів Вадим Чорний та він побачив цю проблему більш глобально.
«На сьогодні проблема, це загроза національної безпеки України, це відсутність справедливого правосуддя.»
Беручи до уваги все що говорили гості телемосту ведуча Олеся Турчин зробила невтішний висновок:
«Наступний протест, якщо він буде, швидше за все не буде на стільки мирний, як до того… І нам критично необхідно не допустити його, враховуючи зовнішнього ворога, війну і враховуючи кількість людей які все це пройшли та мають загострене почуття справедливості»


Та ми маємо надію що здоровий глузд та загроза цілісності України не дозволять перейти межу людям, які відстоюють своє право на справедливість.

Теги: D1,D1 Київ,Справа Стерненка,Сергій Стерненко,Ток-шоу

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео