УКРАЇНА ІНФОРМ

"Всі досліди на унікальному обладнанні в онкоцентрі лікарі повинні робити безкоштовно", - Олег Синют

83098 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Львівському регіональному онкологічному центрі показали встановлену техніку на понад 5,5 мільйонів доларів. Вона закуплена в межах реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області".

«Ми бачимо сьогодні результати впровадження спільного проекту Світового банку і Львівської ОДА, в результаті якого ми тільки тут, в онкоцентрі маємо найсучасніше обладнання на суму в розмірі 5,5 мільйонів доларів. Якщо говорити в цілому по області, то вартість проекту складає 10 мільйонів доларів. Набагато краще, набагато якісніше і за деякими параметрами найкраще в Україні. Воно дає можливість ставити точні діагнози, а опісля лікувати пацієнтів»- зазначив під час брифінг голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр обладнаний найсучаснішим діагностичним та хірургічним обладнанням завдяки реалізації у Львівській області субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Загальна вартість медичного обладнання, що придбано у Львівський регіональний онкологічний центр становить 5,52 млн. доларів США. У поліклінічне відділення ЛДОРЛДЦ (вул. Єфремова, 59), у якому створено Міжрайонний скринінговий центр, поставлено обладнання вартістю 441,2 тис. доларів США.

Для покращення діагностики онкологічних захворювань у регіональному онкоцентрі зараз доступне безкоштовне обстеження на КТ, системі ОФЕКТ/КТ, флюороскопічній та рентгенографічній системах, надсучасних мамографах, зокрема із 3D томосинтезом, а також УЗД апаратах (Siemens) із функцією трьохвимірного сканування грудних залоз та апараті МРТ (GeneralElectric).

Завдяки субпроекту придбано лабораторне обладнання: гематологічний аналізатор, обладнання для рідинної цитології, прилад для фарбування кріостатних препаратів, прилад для фарбування препаратів в автоматичному режимі, система для експрес-діагностики

Лабораторія онкологічного центру щорічно переглядає більше 12 тисяч цитологічних зразків, окрім того проводить інші дослідження. Для покращення діагностики та раннього виявлення раку шийки матки у лабораторії центру запроваджено, єдину на Львівщині у комунальному закладі охорони здоров’я, рідинну цитологію. Рідинна цитологія – в даний момент це найбільш сучасний метод виготовлення цитологічного препарату. Лабораторію забезпечено цифровими мікроскопами, що підвищує точність діагностики.

Для підвищення рівня та якості органозберігаючих операцій у онкоцентрі придбані сучасні хірургічні столи Schmitz u.Soehne (Німеччина), операційні лампи Mach LED (Німеччина) та хірургічний мікроскоп Carl Zeiss (Німеччина). Так, у травні 2017 року проведено першу реконструктивну операцію з накладанням судинних мікроанастомозів.

Центр забезпечений комп’ютерною технікою із встановленим програмним продуктом «Електронний реєстр жіночого населення Львівської області». Програма передбачає створення електронної картки пацієнта із прикріпленням усіх проведених обстежень, зображень мамографії, УЗД, КТ, МРТ тощо.

Довідково:

Для впровадження програми скринінгу на Львівщині створено 6 Міжрайонних скринінгових центрів. Кожен з яких забезпечений цифровим мамографом, сучасним УЗД апаратом, мікроскопом та комп’ютерною технікою для ведення електронного реєстру. Програмний продукт «Електронний реєстр жіночого населення» проходить тестування і вже скоро запрацює у звичному режимі.

Загальна вартість позики, що виділена на субпроект у Львівській області становить 10 150,0 тис. доларів США. Станом на сьогодні укладено 44 угоди на суму 8 167,4 тис. доларів США (80% суми позики). В рамках проекту вже відбулись поставки на суму 8,1 млн. дол. США, в тому числі, медичного обладнання – 7,5 млн. дол. США.

Теги: олег синютка, львівщина, львівська ода, онкообладнання, лікування, діагностика, медицина

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео