Читай українське! Сучасні українські автори, яких цікаво читати

Читай українське! Сучасні українські автори, яких цікаво читати
132801 ПЕРЕГЛЯДІВ

Видавнича діяльність в Україні, з огляду на кількість книжок українських письменників в книгарнях, м’яко кажучи, «хромає». Власники книжкових крамниць розповідають, що «просто не беруть» українських письменників, адже вони не популярні.


Книгарні України презентують безліч видань, десятки журналів. Все сучасне, все актуальне, цікаве читачу та є одне «але». Скільки з усіх видань, що стоять на полицях є виключно українськими? Чи можете ви назвати 5 українських письменників останнього десятиріччя? І врешті-решт, скільки книжок національних авторів ви купили за останній місяць?
Видавнича діяльність в Україні, з огляду на кількість книжок українських письменників в книгарнях, м’яко кажучи, «хромає». Власники книжкових крамниць розповідають, що «просто не беруть» українських письменників, адже вони не популярні.
Проте, все ж таки сучасна національна література існує і навіть набирає непоганих оборотів у продажу. Звісно, це все заслуга самопіару.
Одразу треба тут зазначити, що самопіар для українських письменників є своєрідним: засвітитися на публіці молодим авторам допомагає в першу чергу їх активна громадянська позиція, участь у різних благодійних акціях, соціальна діяльність.
Найбільш просунуті вже навіть «виростили» свого читача: у середовищі українських письменників сформувався гурт, до якого входять Сергій Жадан, Наталка Сняданко, Ірена Карпа, Любко Дереш.
Великої популярності набирає творчість журналістів. Ви однозначно чули про такого письменника, як Люко Дашвар. Це псевдонім журналіста та сценариста Ірини Чернової. Її роман «Макар» розкупили у 2012 році у кількості 45 тисяч екземплярів, а останній твір «На запах м’яса» на 2013 рік продали у кількості 20 тис. примірників.
А найбільш «продаваємим» письменником став Андрій Курков. Його твори перекладено на 35 мов. Останній роман «Львіська гастроль Джиммі Хендрікса» (2012 рік) видавався і продавався на українській та російській мовах. Письменник навіть здійснив тур містами України.
Не можна не згадати і живого українського класика Ліну Костенко. Її читають геть усі вікові категорія: від 14 до 80 років, а твори пані Ліни включені у шкільну програму.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео