Як до нас звернутися?

Як до нас звернутися?
46916 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще раз нагадуємо, що кожна людина може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів.

А ми зобов'язані розглянути належним чином оформлене звернення і дати обґрунтовану відповідь.

Ви можете звернутися до нас телефоном за номером (044) 278 88 70; надіслати звернення поштою чи принести наручно за адресами:
м. Київ
(01001, м. Київ, пров. Музейний, 2Д)
Київська обл. (02022, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 15)
Черкаська обл. (18001, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185).

Також, Ви маєте право подати звернення ОНЛАЙН на електронну пошту info@kv.minjust.gov.ua
або через опцію «Зв'язатися з нами» за посиланням https://kyivobljust.gov.ua/appeal/zapovnity_formu_zvernennya

В зверненні необхідно вказати:
прізвище, ім'я, по батькові
місце Вашого проживання
суть порушеного питання, обставини, які стали причиною звернення
мету звернення та очікуваний результат розгляду звернення
зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги
перелік документів (або копій), якщо вони додаються до листа

Письмове звернення обов'язково підписується особою (особами), яка звертається з проставленням дати звернення.

Також, пам'ятайте, що є обставини, за наявності яких звернення не підлягає розгляду:
звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами)
повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті звернення, термін розгляду пройшов (скарга на рішення, що оскаржувалось, може бути подана до органу або посадовій особі вищого рівня протягом 1 року з моменту його прийняття, але не пізніше 1 місяця з часу ознайомлення громадянина з прийнятим рішенням)

звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

Зверніть увагу
Звернення, оформлене без дотримання вказаних вимог , повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Які Ви маєте права як заявник?
особисто викласти свої аргументи тій особі, яка перевіряла заяву або скаргу;
брати участь у перевірці заяви або скарги;
ознайомлюватись із матеріалами такої перевірки;
подавати додаткові матеріали або вимагати запиту таких матеріалів органом, який розглядає заяву або скаргу;
бути присутнім при розгляді заяви або скарги;
користуватись послугами адвоката або іншого представника, якщо його повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства;
одержати письмову відповідь про результати розгляду поданої заяви або скарги;
висловлювати усно чи письмово прохання щодо дотримання таємниці розгляду заяви або скарги і вимагати виконання такого прохання;
вимагати відшкодування збитків, які були заподіяні внаслідок порушення встановленого порядку розгляду звернень.

Відповідно до ч.1 ст. 20 Закону України “Про звернення громадян” звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення.
При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео