Володимир Яворський «Об’єднання народного контролю»

В студії Україна Інформ у рамках програми «Гість в студії» відбулося інтерв’ю з головою громадської спілки «Об’єднання народного котролю  України» - Володимиром Миколайовичем Яворським.  Він розповів, для чого була створена громадська спілка, яка її мета та головне завдання.

  Під час інтерв’ю розглянули  тему зміни Конституції  України та правлячої верхівки в цілому.

  Також, гість розповів, якою саме повинна бути територіальна громада і  влада, для процвітання та розвитку держави. З’ясовували, що є рушійним важелем у розвитку суспільства та країни – бізнес чи духовність.

  В кінці, Володимир Миколайович  поділився планами та завданнями, які найближчим часом буде втілювати спілка «Об’єднання народного контролю».

Все це та багато іншого, більш детально дивіться в самому відео.

Тегі: Володимир Яворський,Об’єднання народного контролю
ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.