Бійка. Поцілунок з хлопцем та жорстокі підлітки. ( Новини Запоріжжя)

Бійка. Поцілунок з хлопцем та жорстокі підлітки. ( Новини Запоріжжя)
30634 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Те, що такі ситуації стаються дедалі частіше, здається вже нікого не дивує. Жорстокі підлітки це одна з найбільших проблем в нашому суспільстві. Звідки береться ця жорстокість? Чи є в цьому провина батьків? В цій статті хочу знову цю тему, у зв’язку з останніми подіями на Запоріжжі.

Побиття школярок відбулось на території однієї зі шкіл міста два тижні тому.

Як повідомляє поліція, до них 22 листопада звернулись батьки трьох дівчат та заявили про побиття їх дітей  на території однієї з міських шкіл, а саме на спортивному майданчику.

Також в прес- службі Національної поліції  розповіли, що чотири дівчинки віком від 15 до 16 років жорстоко побили трьох ровесниць. Потерпілих дівчат віком 13, 14 та 16 років відправили на проведення судмедекспертизи. Згідно висновків цих експертиз  у двох з постраждалих травми кваліфікують, як легкі.

Також до мережі потрапило відео самого побиття, на відео видно , як у постраждалих ще й вимагали гроші на картку. Основною причиною такого звірського відношення є поцілунок з чужим хлопцем. Чому в 21 столітті це норма? Це запитання цікавить багатьох батьків. Чи є основними травми тілесні? Звичайно, що ні.

В першу чергу це впливає на психологічну сторону дитини, підлітка. Такі ситуації можуть по впливати на постраждалих дівчат в подальшому житті, вони можуть стати закритими в соціальному розумінні.

Після того, як 6 грудня було опубліковане дане відео побиття, кримінальне провадження було перекваліковано по ч.2 ст.296 (хуліганство), а також відкрили ще одне провадження по ч.2 ст. 189 (вимагання) КК України.

На даний час вирішується питання про повідомлення школяркам про підозру. Найсуворіша міра покарання по даним статтям передбачає до 7 років позбавлення волі. Будемо сподіватися на справедливий вирок.

А тепер повернемось до питання, хто ж винен , що такі ситуації з дітьми все частіше. Багато, що залежить від виховання, від середовища в якому перебуває підліток. Найчастіше все ж таки, такі ситуації, а саме прояв агресії в дітей, з’являється в не благополучних сім’ях, але звичайно є виключення. Другий важливий чинник це соціум , школа, друзі та вчителі. В нашій країні дуже погана статистика булінгу в школах і давайте це теж розглянемо.

Жахлива статистика булінгу школярів  в Україні. Офіційні дані від Unicef.

 

Страшний відсоток дітей страждає в школах від булінгу. Саме про це заявляє Unicef Ukraine, а саме 89 %. Вражає чи не так?

Як виявилось , що проблема знущання у школах в нашій країні достатньо велика- аж 89% опитуваних підтвердили це.

Ці цифри дивують і засмучують водночас. Найбільше діти потерпають через зовнішність. Аж цілих 52 % дітей чують образи в свій бік через власну зовнішність, це означає, що батьки мають давати більше уваги вдома, більше гарних слів та вчинків для своєї дитини.

7 % потерпає від знущань через стать. Про таке багато хто із дорослих навіть не здогадувався. Як взагалі можна цькувати через те, що ніхто не обирає ким він народиться. 5 % знущань приходиться підліткам через орієнтацію.  Якщо брати цей показник до уваги, то тут більшість підлітків приховують це від батьків. Вони очікують і вдома ж таку реакцію.  Хоча тема орієнтації доволі часто спливає на різних заходах та інформаційних майданчиках. І решта 5 % це цькування через етнічну належність.

Як змінити таку жахливу статистику? Що потрібно змінити? Це повинно цікавити державні установи, які відповідають за освітній процес.

А тепер запитайте себе, чи готові ви віддати свою дитину в школу, де вона буде потерпати від булінгу? Особисто я, не готовий. І потрібні зміни, і в вихованні і привернути більше уваги на те, що відбувається навколо.

 

Мої відео